13
sep

Oglas za posao - Kurir - serviser

Printerking oglas za posao

Live Company Servis d.o.o. se bavi poslovima reciklaže laser toner kaseta, servisom i održavanjem svih vrsta štampača i ostalih kancelarijskih uređaja (desktop i lap top računari, monitori, UPS-ovi, FAX aparati, fiksni telefoni, telefonske centrale itd.). Pored toga, bavimo se i prodajom štampača, multifunkcijskih uređaja i fotokopir aparata. Postojimo punih 10 godina i za to vreme smo stekli poverenje preko 1200 zadovoljnih klijenata.

Kancelarija Live Company Servisa u Novom Sadu raspisuje konkurs za radno mesto:

Kurir - serviser (ž/m)

Novi Sad

Pogledajte više detalja u nastavku oglasa...

Opis posla:

  • Kurirski poslovi
  • Nabavka, poručivanje i preuzimanje robe (delovi za proizvodnju, alati, potrošni materijal i sl.) od dobavljača
  • Pakovanje, prevoz i isporuka robe na poslovne i kućne adrese kupaca
  • Po potrebi pomoć kupcima u vezi sa jednostavnijim tehničkim problemima u prostorijama kupaca na terenu
  • Rad na sitnim intervencijama, osnovna dijagnostika, instalacija programa i čišćenje štampača u prostorijama servisa za štampače
  • Ažurno vođenje i dokumentovanje evidencija o nabavci, pređenoj kilometraži, popisu, dnevnim zadacima itd.
  • Odgovornost za tehničku ispravnost i čistoću zaduženog službenog vozila

Neophodni uslovi:

  • Srednja, viša ili visoka stručna sprema
  • Vozačka dozvola B kategorije i najmanje 3 godine aktivne vožnje (dobro snalaženje u prostoru i poznavanje ulica na teritoriji Novog Sada)
  • Jaka želja i navika da se uči i usavršava

Poželjni uslov:

  • Bazično poznavanje servisiranja štampača (Samsung, Canon, Xerox, Konica-Minolta, Epson, HP, Lexmark, Brother) i računara

Nudimo:

  • Radno vreme: od ponedeljka do petka, od 08.00 do 16.00h
  • Ugovor o radu i plaćanje eventualnih prekovremenih sati u skladu sa Zakonom o radu
  • Fer odnos, dinamično i prijatno radno okruženje
  • Mogućnost stručnog razvoja
  • Službeni telefon
Rok za konkurisanje: 26.09.2019.

Prijave možete poslati na putem infostuda.

Čitanja: 400

Komentari (0)

Napišite komentar

smanji | povećaj

busy